Lokalizacja

MIESZKAJ BLISKO!!!

APARTAMENTY WIEJSKA

są synonimem budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie, łączącego w sobie nowoczesną architekturę i wyśmienitą lokalizację. Wyjątkowe położenie nieruchomości zapewni jej mieszkańcom zarówno komfort przebywania blisko natury jak i wygodę życia w mieście.
Sąsiedztwo licznych sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych sprawia, iż jest to wymarzone miejsce dla osób poszukujących spokojnego i wygodnego życia na co dzień.

Bliskość Parku Zwierzynieckiego oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych zachęca do miłego i aktywnego spędzenia wolnego czasu z rodziną lub w gronie przyjaciół.
Dzięki dobrze rozwiniętej sieci komunikacji autobusowej przyszli mieszkańcy będą mieli zapewniony szybki i łatwy dojazd do centrum miasta i innych dzielnic Białegostoku.

Wybraliśmy to miejsce z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których sąsiedztwo bogatej infrastruktury okolicy oraz dostęp do rekreacyjnych terenów z ciszą i lokalnym klimatem, będą zapewnieniem, iż wybrali najlepszą lokalizację w Białymstoku.
Realizacja:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies/Polityce Prywatności.