mieszkania 2-poziomowe - SPRZEDAŻ RUSZYŁA

mieszkania 2-poziomowe - SPRZEDAŻ RUSZYŁA

(2009-10-01)

Ruszyła sprzedaż lokali mieszkalnych dwupoziomowych o powierzchni 47, 56, 62 i 71m2 z miejscami postojowymi na osiedlu Bagnówka.

POCZUCIE PRYWATNOŚCI I KOMFORTU JAK WE WŁASNYM DOMU
SPOKOJNA KAMERALNA DZIELNICA
MIESZKANIE W NISKIEJ ZABUDOWIE (2 kondygancje)
WŁASNY OGRÓD I MIEJSCE POSTOJOWE
TEREN OGRODZONY
MAKSYMALNA WYGODA, UŻYTECZNOŚĆ
SZKOŁA 500m, nowobudowany SKLEP 300m
ATRAKCYJNA CENA

W pobliżu brak jest zabudowy wielorodzinnej i wysokiej – jedynie zabudowa wolnostojąca, bliźniaki i szeregówki. Dzięki temu kupujący mogą mieć pewność, że będą mieszkać w spokojnej i kameralnej okolicy.

Sprzedawane obecnie mieszkania charakteryzują się małą powierzchnią i znajdują się w zabudowie wielorodzinnej, która ogranicza zachowanie tak ważnej dla każdej rodziny prywatności. Wyjściem dla poszukujących może być zakup własnego domu jednorodzinnego, jednak zaporowe ceny nieraz uniemożliwiają realizację tego zamiaru.

Są jednak w Białymstoku deweloperzy, którzy dbają, żeby ich inwestycje odpowiadały potrzebom klientów. Należy do nich P.B. Eko-System, którego inwestycja "Eko-Osiedle", prowadzona jest obecnie na terenie cichego, pełnego zieleni osiedla Bagnówka. Inwestor postawił w tym przypadku na maksymalną wygodę i użyteczność za rozsądną cenę, w którą wliczony jest już koszt działki.

Obecnie bardzo trudno znaleźć w Białymstoku ofertę, która łączyłaby w sobie zalety mieszkania w niskiej zabudowie i posiadania własnej działki. Eko-Osiedle oferuje taką możliwość, więc warto ją rozważyć. Są to mieszkania dla osób ceniących spokój i odpoczynek po pracy. Świetne dla rodzin z małymi dziećmi, gdyż osiedle oddalone jest od ruchliwej drogi, natomiast teren jest ogrodzony.

Chcesz mieć poczucie intymności i komfortu jak we własnym domu skorzystaj z oferty Eko-Osiedla.

Realizacja:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies/Polityce Prywatności.